Legend Online

Yayıncı: 9919
Durum: Oynanabilir
Dil:
Grafik:
Oynanabilirlik:
Editör Puanı:
Ücret: F2P
Minimum
Browser oyunları tüm bilgisayarlar da rahatlıkla çalışabilir.
Önerilen
Tanıtım
Legend Online
Günümüzdeki sayılı online oyunlar arasında yer alan Legend Online browser üzerinden her hangi bir indirme işlemi yapmadan oynayabileceğiniz MMORPG türündeki oyunlardan biridir. Milyonlarca kişinin oynadığı oyunumuza başlayabilmek için isteğinize göre sıfırdan kayıt olabilir yada kullandığınız kişisel facebook hesabınız üzerinden de oyuna giriş yapabilirsiniz. Legend herhangi bir indirme işlemine gerek kalmadan online olarak oynanan oyunlardan biridir. Sadece browserı kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.

Oyuncular oyunda ordunun efendisi olarak mücadele etmektedir. Legend Online oyununda sizin kontrolünüze verilecek orduya hükmederek oyunun serüvenine dahil oluyorsunuz. İnsalığı savaştan kurtarabilmek için büyük mücadeleler verecek ve barışı uzun yıllar sürdürebilmek için savaşmaya çalışacaksınız. Oyunun kendine has 3 boyutlu görselleri ve 2 boyutlu performansı ile sizlere farklı bir oyun deneyimi yaşatılmaya çalışılmış. Kendi halinde sıradan bir savaşçı olarak başladığınız oyunumuzda, esir düşmüş iyi rahibeyi ve savaş halindeki şehrinizi güçlendirerek herkesin korktuğu bir Lord olarak oyunun serüvenine devam edebilirsiniz. Oyunun bu kısmından sonra kontrol ettiğiniz kahramanımız çeşitli işlemler yaparak şehri geliştirecek ve güçlendireceksiniz. Şehrinize yerleştirdiğiniz ve güçlendirdiğiniz askerleri oyun süresince katılacağınız savaşlarda yanınıza alabilir ve onlar ile büyük bir mücadele örneği gösterebilirsiniz. Yanınıza aldığınız bu askerler katıldığınız savaşlarda size yapılan saldırıları göğüs gererek sizi koruyacak, aynı zamanda düşmanınıza saldırarak onları yenmenize de sebep olacaktır. Oyunun ilerleyen seviyelerinde kazandığınız puanlar yardımı ile bu askerleri de geliştirebilirsiniz.

Legend Online oyununda görev yapmaktan sıkılmanız halinde sizleri eğlendirmek için bir takım şeyler düşünülmüş. Sizlerin girerek oyundaki mücadelenize devam edebileceğiniz çeşitli zindanlar sunulmuştur. Tüm bunların yanı sıra oyun içerisinde yapılan etkinlikler sayesinde hem çeşitli ödüller kazanabiliyor hem de kahramanımızı hızlı bir şekilde geliştirebiliyorsunuz. Kolay oynanabilirliği ile dikkat çeken Legend Online oyunun yapımcılarını yaptığı gereksiz sınırlandırmalar ile oyuncuları tarafından eksi puanları toplamaktadır.
Önerilen Oyunlar