Stormfall Age of War

Yayıncı: 9919
Durum: Oynanabilir
Dil:
Grafik:
Oynanabilirlik:
Minimum
Her bilgisayarda rahatlıkla oynanabilir.
Önerilen
Tanıtım
Stormfall Age of War
Stormfall Age of War isimli online oyunu şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Online oyunlar olarak arkadaşlarınız ile oynayıp eğlenceli, keyifli, maceranın doruklara çıkacağı bu Stormfall Age of War isimli oyunda ilk olarak oyuna ücretsiz bir şekilde kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra oyunu bilgisayarınıza indireceksiniz. Bilgisayarınızda indirdikten sonra oyunu düzgün bir biçimde kurarak hazır duruma geleceksiniz. Sonrasında da oyunda kullanıcı bilgilerinizi yazarak giriş yapacaksınız. Oyunun tanıtımını yapmadan önce bu oyunun uzun kademeli ve zor oldugunu, ayrıca birkaç ay oynayarak süper yerlere gelemeyeceginizi belirtmek isterim. Cok ciddi oynanan, düzenli guncellemeleri ve eventleri olan, ve oturmuş bir düzene sahip Travian gibi tarzı bir oyundur.
Çoğu strateji oyununun aksine Stromfall'da henüz hiç bir oyuncu birbirinn kalesini ele geçiremez. Fakat bir başka oyuncunun kalesindeki orduyu yok ettikten sonra o kaleyi işgal altında tutup oyuncunun asker üretimini zorlaştırıp, istediği zaman mevcut kaynakalrını kendinize aktarabilirsinz. Oyunda dikkat çeken bir başka özellik ise kaybolmuş sanatlar seçeneğidir. Burdan yen bina ve askeri birimleri açabilir ve birim oranlarını yükseltebilirsiniz. Oyunun market sistemi son gelen yama ile çok kolaylaştırıldı. İstediğiniz zaman istediğiniz kaynağı istediğiniz kaynak karşılığında milyonlarca oyuncu ile takaslayabilirsiniz. Eskiden listeleme sistemi çok karışık oluyordu fakat şuan size en yakın olan kişi listenin en yukarısında yer almaktadır ve ayrıca kaynaklarınızı eşit şekilde takaslamak mümkündür.

Stormfall Krallığında güçlenmek için Lord veya Leydi olarak yükselin. Balur'un Karanlık Büyülerine ve lanetli Karanlık Orduya karşı Şatonuzu inşa edin ve savunun ve Ordunuzu kurun. Siz Ejderhalara ve şövalyelere, Cücelere ve Elflere efsane ve gizem diyarlarında liderlik ederken Lord Oberon da size rehberlik edecektir. Şimdi yükselin ve savaşa yürüyün.
Önerilen Oyunlar