S.K.I.L.L Special Force 2

Yayıncı: GameForge
Durum: Oynanabilir
Dil:
Grafik:
Oynanabilirlik:
Editör Puanı:
Ücret:
Minimum
Tüm bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.
Önerilen
Tanıtım
S.K.I.L.L Special Force 2
İlk olarak Asya’da piyasaya sürülen S.K.I.I.L Special Force 2 Asyalı oyuncular tarafından çok beğenilen bir oyun olmuştu. S.K.I.I.L Special Force 2’nin Gameforge tarafından Avrupa’ya gelişi de oyuncular tarafından iyi karşılandı. S.K.I.I.L, Unreal Engine 3 ile geliştirilmiş güzel grafiklere ve oynanışa sahip. Yakında çıkacak olan final sürümü ile oyuna Türkçe desteği de gelecek. Oyunun eSports olarak ilerde iyi şeyler çıkaracağı Gameforge tarafından onaylandı. 

Oyunda toplam Delta, Spetsnaz, SAS, GIGN, GAFE adlı  5 özel birlik bulunmaktadır. Delta birliği, ABD’nin Özel timi genel olarak ülke dışında görevlerde bulunurlar. Rehine kurtarma ve nükleer silah kaçakçılarını çökertme alanında uzmanlar. Spetsnaz birliği,  Rusya adına çalışan spetsnaz, atletik, komando üyeleri tarafından oluşturulmuş ve casusluk olarak üçe ayrılmış birimdir. Terörle mücadelede ve asimetrik savaş hakkında uzmanlardır. SAS birliği, Special Air Service olarak açılır. İngiliz özel timi SAS’ın uzmanlık alanı esir kurtarma ve sabotajdır.  GIGN  birliği,  Fransız özel timi olan GIGN, rütbeli kişileri korumada ve esir kurtarmada uzmanlaşmıştır. Son birlik olan Meksika’nın özeli timi olan GAFE ise timdeki askerler hafif piyade, rütbeli ve başkomutan olarak üçe ayrılır. S.K.I.I.L Special Force 2’de FPS oyunlarının en vazgeçilmezi olan klasik oyun modlarının yanında Savunma ve Casusluk, Hayatta Kalma modlarıda mevcuttur. Oyun modlarının yanı sıra 16 kişi destekleyen çeşitli haritaları, silahları ve mühimmat seçenekleri mevcuttur. Tek yapmanız gereken size uygun olan silahı ve oynanış stilini seçip oyunda terör estirmek olacaktır.

Çok sayıdaki oyun modları ile en fazla 16 kişiyi destekleyebilen çeşitli özelliklerdeki büyük haritaları, oldukça kaliteli silah mühimmatları ve oyun içi dinamikleriyle aksiyon dolu farklı bir deneyim yaşatacak olan  S.K.I.L.L. Special Force 2  adlı oyuna sitesine giderek ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra oyunu ücretsiz olarak indirebilir, maceraya katılabilirsiniz. 

S.K.I.L.L Special Force 2 adlı oyuna kayıt olabilmek için buraya tıklayın.


Önerilen Oyunlar