Drakensang

Yayıncı: Bigpoint
Durum: Oynanabilir
Dil:
Grafik:
Oynanabilirlik:
Editör Puanı:
Ücret: F2P
Minimum
Browser oyunları en düşük performanstaki bilgilsayarlarda rahatça oynanabilmektedir.
Önerilen
Browser oyunları en düşük performanstaki bilgilsayarlarda rahatça oynanabilmektedir.
Tanıtım
Drakensang
Drakensang oyunu Bigpoint firması tarafından üretilmiştir. Opsiyonel olarak bir çok dil seçeneği mevcut olurken oyunu browser üzerinden veya bilgisayarınıza indirerek oynayabiliyorsunuz. Huzur dolu bu ortamda birçok kültürden çeşitli sınıflardaki karakterler arasında yerinizi alarak kötülüklere karşı savaşmalısınız.
Drakensang oyununu browser üzerinden oynamak için öncelikle kayıt ol kısmına tıklayarak kayıt olma sayfasına gidiyorsunuz. Kayıt formunu doğru şekilde dolduruyorsunuz.Formu doğru şekilde doldurduktan sonra belirttiğiniz e-posta adresine gelen mesaj içerisindeki aktivasyon linkini tıklıyor ve e-posta adresinizi doğruluyorsunuz. Artık oyuna giriş için hazırsınız. Yine aynı sayfa üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz. Eğer bilgisayarınızda Java programı yüklü ise Gelecek olan ekrandan oynamak istediğiniz sunucuyu seçerek oyunu başlat yazısına tıklayarak başlıyorsunuz. Java programı yüklü değil ise burayı tıklayarak java programını yüklüyor ve oyuna giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptığınızda karşınıza gelecek olan ekranda sağ kısımdan karakterinizin sınıfını ve cinsiyetini belirliyorsunuz. Bu adımları tamamladıktan sonra aynı kısmın en altında bulunan saç ve gövde şeklini belirleyerek karakter ismini belirliyorsunuz. Oluştur yazısına tıklayarak karakterinizi oluşturuyor ve oyuna başlıyorsunuz.

drakensang online drakensang online drakensang online drakensang online

İlk başladığınız bölgede size verilen basit görevleri tamamlayarak hızlı bir şekilde seviye atlıyor ve oyuna başlarken seviye 1'de verilen beceriden sonra 2. beceri gücünüzü de kazanıyorsunuz. Tüm görevleri tamamladıktan sonra asıl köy merkezine geçerek burada bulunan çeşitli kişilerden görev alıyorsunuz. Görevi alarak gerekli talimatları yerine getirmeniz gerekiyor. Size verilen görevlerde köy içerisindeki kişiler ile konuşarak isteklerini yerine getirerek seviye atlamanıza yardımcı olan tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Tecrübe puanının yanında para, değerli eşya ve buna benzer nesneleri de görev sonunda size hediye ediyorlar. Aldığınız görevler size cazip gelmedi mi? Görevi yapmak istemiyor musunuz? O halde klavyenizden Q tuşuna basarak mevcut olan görevlerin listesini görüyor ve silmek istediğiniz görevin yan kısmında bulunan çöp kutusuna tıklayarak görevi iptal edebiliyorsunuz. Standart görevlerin yanında bir de günlük görevler mevcut ve bu görevleri başarı ile tamamladığınızda yine size değişik ödüller veriyorlar. Oyuna giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen açılış penceresinde günlük görevleri gösteriyor ve isterseniz bu görevleri de kabul ediyorsunuz. Drakensang oyununda olan bir özellik daha ise pet sistemi yani evcil hayvan sistemi. Belirli bir seviye ye ulaştıktan sonra kendinize at, ejderha ve buna benzer hayvanlar alabiliyorsunuz. Peki,  bu hayvanlar ne işe yarar? Görevleri tamamlarken veya zindan içerisinde hayvanları öldürmenizde yardımcı oluyorlar ve size çeşitli özellikler kazandırıyorlar.

drakensang online drakensang online drakensang online drakensang online

Oyun içerisinde harita, dünya haritası, görevler, karakterinizin özellikle ve invertory yani Envanter olarak tanımlanan karakterinizin çantası gibi kısımlara ulaşmak için eklenen klavye kısa yol tuşlarını aşağıda görebilirsiniz.

Q - Görev listesi
E - Etkinlik Listesi
T - Tüccar
I - Envanter
P - Market
S - Yetenekler
F - Oyuncu Arama
J - Müsabaka Penceresi
C - Karakter Penceresi
N - Ustalık Penceresi
M - Bulunduğun Köye Ait Harita
CTRL + M - Dünya Haritası
Ekran Görüntüleri
Video
Önerilen Oyunlar