Dead Frontier

Yayıncı: Jagged Blade
Durum: Oynanabilir
Dil:
Grafik:
Oynanabilirlik:
Editör Puanı:
Ücret: F2P
Minimum
Browser oyunları en düşük performanstaki bilgilsayarlarda rahatça oynanabilmektedir.
Önerilen
Browser oyunları en düşük performanstaki bilgilsayarlarda rahatça oynanabilmektedir.
Tanıtım
Dead Frontier
Dead Frontier oyunu browser oyunları arasında en gelişmiş olanlardan biridir. Zombileri yok ederek çeşitli görevleri tamamlıyorsunuz. Her tamamladığınız görev sonunda size bir miktar ödül ve tecrube puanı veriliyor. Tecrube puanları seviye atlamanıza yardımcı olurken yine aynı şekilde görev esnasında yok ettiğiniz zombilerden de tecrube puanı ve ödül kazanıyorsunuz. Diğer browser oyunlarına göre farklı olarak karakterinizin sadece silah ve ekipman olarak değil, açlık ve sağlık durumunuda kontrol ederek müdahale etmeniz gerekiyor. Oyunun kötü yanlarından biri ise Türkçe dil desteği olmaması. Kayıt olmak için Play Now yazısına tıklıyor ve kayıt formunu dikkatli şekilde dolduruyoruz.

Giriş yaptıktan sonra karakterimizi yaratacağımız ekran karşımıza geliyor bu ekrandaki seçenekleri kısaca özetlemek gerekirse;

Character Name
: Karakterinizin ismi
Gender : Karakterinizin Cinsiyeti
Profession : Karakterinizin Sınıfı
Skin Tone : Karakterinizin Ten Rengi
Face : Karakterinizin Tipi
Hair Type : Karakterinizin Saç Şekli
Hair Color : Karakterinizin Saç Rengi
Beard: Karakterinizi erkek olarak seçtiğinizde aktif olan sakal şekli.

dead frontier kayıt 1 dead frontier kayıt 2 karakter oluşturma dead frontier

Karakterimizi biçimlendirmeyi tamamladıktan hemen sonra alt kısımdaki Done yazısına tıklıyor ve devam ediyoruz. Karakterimizi yaratmayı tamamladıktan sonra oyun senaryosu ve oyun hakkındaki kısa bilgilendirme içeren pencere karşımıza geliyor. Alt kısımda yer alan "Ok" yazısına tıklayarak geçiyoruz.
Artık oyuna başlamak için hazırız. Açılan pencerede yer alan kısımlardan kısaca bahsetmek gerekirse, Sol kısmın en üstünde yer alan "Invertory & Equipment" kısmında üzerinizde bulunan aksesuarları, silahları ve çantanızı görebildiğiniz bölümdür. Alt kısmında yer alan Messages kısmı ise size gönderilen mesajları görebileceğiniz bir nevi posta kutusudur. En alt kısımda bulunan My Profile kısmı ise karakterinizin özelliklerini gördüğünüz bölümdür. Orta kısımda ise bir çok bölge bulunmaktadır. Bu bölgeleri sonraki sayfada görebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri
Video
Önerilen Oyunlar