Battle For Graxia

Yayıncı: Rise Game
Çıkış Tarihi: 31.12.2019
Dil:
Grafik:
Oynanabilirlik:
Editör Puanı:
Ücret: F2P
Ölümsüzler
Aislynn: Gecenin Leydisi olarak bilinen ve büyü gücü ile rakiplerine fiziksel zarar veren bu karakter ölüm ve buna benzer birçok özelliği taşımaktadır. En büyük özelliği ise şifa dağıtarak iyileştirmesidir. Destek tankı sınıfında olan Aislynn savaşların vazgeçilmezidir.

Azcadelia: Gölge Dokuyucusu lakabı ile kendine saldıranları vücutlarına girdiği çeşitli hayvanların güçleri ile yok etmekte ustadır. Tüm düşmanlarına karşı kara büyü konusunda ustalaşmıştır.

Balak: Elindeki uzun menzilli silah ile düşmanlarının menzili dışında kalır ve elinde bulunan uzun menzilli silah ile kolayca avlar. Bunun yanında rakiplerini sersemletmek için kullandığı bomba ve diğer patlayıcılar konusunda da uzmandır.

Ichorr: Ormanın kudretini savaş alanına taşıyan Ichorr savaş esnasında yakınında bulunan düşmanlara büyük ölçüde hasar verir. Saldırısını ise zehirli sarmaşıklar ile yapar.

    

Kaos: Kısa menzillerde oldukça başarılı olan Kaos bir savaş ustasıdır. Kurnaz hareketleri ile tüm açılardan saldırı gerçekleştirebilir. Akla gelen tüm silahları kullanmakta ustadır.

Karapyss: Şekli bir yengeç olan ve gücünü tamamen kara büyü ve büyüden alan Karapyss düşmanları üzerinde kullandığı büyü yetenekleri ile onları yavaşlatır, dondurur ve en fazla hasar veren büyüsü olan Su canavarı büyüsü ile yok eder.

Kavashiir: Becerileri sayesinde çeşitli kulvarları kontrol ederken aynı zamanda saldırı konusunda da oldukça güçlüdür. Müttefiklerini korurken aynı zamanda yaptığı saldırılar ile düşmanlarına büyük oranda zarar verir.

Kreed: Özellikleri sayesinde yakın menzilde düşmanları üzerinde çok fazla hasar oluşturan ve çok seri hareket eden bir karakterdir. Kısa menzil olmasına rağmen çevresindekilere hızlı atışlar gerçekleştirerek onları yok eder.

   

Ekran Görüntüleri
Video
Önerilen Oyunlar