Battle For Graxia

Yayıncı: Rise Game
Çıkış Tarihi: 31.12.2019
Dil:
Grafik:
Oynanabilirlik:
Editör Puanı:
Ücret: F2P
Haritalar
Battle For Graxia oyununda yer alan haritalar ve haritalar üzerindeki yaratıkları görebilirsiniz.

Krallar Vadisi

Harita ismi olarak Krallar Vadisi seçilmiş ve savaş alanı olarak tasarlanmıştır. Takımların birbirini yenerek kristalleri ve mabetleri yok ettikleri haritada düşman üssüne ulaşmaları gerekmektedir. Ancak düşman üssüne ulaşmak için geçmeleri gereken patika üzerinde iki kule yer almaktadır. Kuleleri aşarak düşman bölgesine sızmayı başaranlar mabetleri ve kristalleri yok etmeye hak kazanır. 

Patika üzerinde yer alan çeşitli yardımcı malzemeler ile yol kenarına pusu yapabilir ve rakiplerinize ansızın saldırı düzenleyerek onları hazırlıksız şekilde yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda yol üzerinde yer alan haberleri dikkate alarak yolun ilerisi için bilgi sahibi olabilir ve saldıracak olan çeşitli yaratıklar ve iblisleri önceden tahmin edebilirsiniz. Patika üzerinde karşınıza çıkacak olan ölümcül yaratıklardan bazıları aşağıda açıklamaları ile yer almaktadır.

Volkanik Dev

Graxia yeryüzünün derinliklerinde yer alan Volkanik Dev en güçlü düşmanlardan biridir. En güçlü olmasının yanında en tehlikeli yaratıklardan biri de olan Volkanik Devler düşmanlarının kendilerine yaklaşmalarını engellemek için yeryüzünü sallar.

Kristal Dev

Acolyte ve Zealotlar kendi kahramanlarını yaratmak istemişlerdi. Bu esnada yarattıkları kristal dev zamanla kontrolden çıktı ve imkânsız hale geldi. Hemen ardından Shard'ın doğumu gerçekleşti. Kristal Dev'in saldırı şekli vücudunda yer alan kristal parçalarını çevresindeki düşmanlara atmasıdır. Son derece tehlikeli olan bu saldırı karşısında çok dikkatli olunmalıdır.

   
Ekran Görüntüleri
Video
Önerilen Oyunlar